İNTERNET SİTEMİZDE İÇERİK VE ARAYÜZ GÜNCELLEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR
BELEDİYE MECLİSİMİZDEN İZMİR İÇİN ORTAK DEKLARASYON YAYINLANDI


Belediye Meclisi Kasım Ayı 1. Oturumu gerçekleştirildi. İzmir'de yaşanan büyük deprem sebebiyle Belediye Meclis Üyelerimizce ortak bir deklarasyon yayınlandı. Deklarasyonu Belediye Başkanımız Barış AYHAN okudu.  Deklarasyon şu ifadeleri içerdi;

30.10.2020 tarihinde İzmir Seferihisar açıklarında 6.6 şiddetinde meydana gelen deprem, tüm Türkiye ile bizleri de derinden yaraladı. Çok sayıda vatandaşımızı kaybettik, enkaz altında bir cana daha ulaşma adına ekipler çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bir kısmı yoğun bakımda olmak üzere çok sayıda yaralı yurttaşımızın tedavisi devam ediyor.  

Ülkemizin jeolojik konumuna paralel deprem bizim ülke gerçeğimiz; Gölcük'te, Van'da, Elazığ'da şimdi de İzmir'de yaşadığımız bu büyük afeti yine el ele vererek birlikte atlatacağız. Depremin ilk anından itibaren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç SOYER başta olmak üzere arkadaşlarımızla irtibat halindeyiz. İhtiyaç duyulduğunda Sinop Belediyesi'nin tüm imkanlarıyla  İzmir'de çalışmalara katılmaya hazırız.

Belediye Meclis Üyelerimizle, tüm Belediye ekibimizle, yardımsever yüce gönüllü Sinop halkıyla İzmir'in yanındayız. Biz birlikte çok güçlüyüz, yaraları hep birlikte saracağız.

                                                                      
 
                                                                                              Barış AYHAN
                                                                                  Sinop Belediye Başkanı 

sinop web tasarım