Cumartesi
Parçalı Bulutlu
7°C | 11°C
Pazar
Yağışlı
6°C | 12°C
Pazartesi
Yağışlı
8°C | 12°C
Vefat Edenler
 • 07
  Aralık

  AFET İNCEKARA

  AFET İNCEKARA
  Vefat Tarihi 07/12/2019
  Defin Tarihi 07/12/2019
  Cenaze Namazı ÖĞLEN NAMAZI
  Cami Adı AKÇAÇAM KÖYÜ
  Defin Yeri AKÇAÇAM KÖYÜ İNCEKARA MAHALLESİ
  Açıklama

  Merhum Nazif İncekara’nın eşi, Hasan ve Hüseyin İncekara’nın anneleri , Murat İncekara ve Nihat İncekara’nın teyzesi Afet İncekara vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra akçaçam köyü incekara mahallesinde toprağa verilecektir. Cenazeye gidecekler için saat 11:00’da  itfaiye yanından araç kalkacaktır

       BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA MERHUME’YE  ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ

 • 06
  Aralık

  CEVAT YILMAZ

  CEVAT YILMAZ
  Vefat Tarihi 06/12/2019
  Defin Tarihi 06/12/2019
  Cenaze Namazı CUMA NAMAZINDAN SONRA
  Cami Adı YALI KÖYÜ
  Defin Yeri YALI KÖYÜ AİLE MEZARLIĞI
  Açıklama

         YALI KÖYÜ KAHYAOĞLU MAHALLESİNDEN MERHUM ASLAN İLE MUGADER YILMAZ’IN OĞULLARI, LALA KÖYÜ ESNAFLARINDAN ASLAN,KENAN, ÜMİT, SİNAN VE ÖRSAN’DA ÇALIŞAN GÜLFİDAN’NIN BABALARI HATİCE YILMAZ’IN EŞİ YILMAZLAR KASABI SAHİBİ ÇIRAKLARIN CEVAT YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINDAN SONRA YALI KÖYÜ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. CENAZEYE GİDECEKLER İÇİN SAAT:11.00’DE İTFAİYE YANINDAN ARAÇ KALKACAKTIR. BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA MERHUMA ALLAH’DAN RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

   

   

 • 05
  Aralık

  HACI NECMİYE KAPLAN

  HACI NECMİYE KAPLAN
  Vefat Tarihi 05/12/2019
  Defin Tarihi 05/12/2019
  Cenaze Namazı İKİNDİ NAMAZI
  Cami Adı BÜYÜK CAMİ
  Defin Yeri ÇUKURBAĞ MEZARLĞI
  Açıklama

  DİKKAT

   Radardan emekli Hacı Yakup Kaplan’ın eşi, Ayfer Karaca,Aysel Çökmez,Emin Kaplan, Yaşar Kaplan’ın anneleri, Hacı Necmiye Kaplan vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 14:30’da meydan kapı mah.Meydan eteği sokaktaki evinden alınarak Büyük camiiye götürülüp,İkindi namazından sonra Çukurbağa mezarlığında toprağa verilecektir. Belediye başkanlığımızca merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

 • 04
  Aralık

  FİKRET AKPINAR

  FİKRET AKPINAR
  Vefat Tarihi 04/12/2019
  Defin Tarihi 04/12/2019
  Cenaze Namazı ÖĞLE NAMAZI
  Cami Adı BÜYÜK CAMİ
  Defin Yeri ÇUKURBAĞ MEZARLĞI
  Açıklama

  BABA MERHUM NAİM AYDIN’IN OĞLU,KÖY HİZMETLERİNDEN EMEKLİ HADİYE AKPINAR’IN OĞLU,SERVET AKPINAR’IN KARDEŞİ,EKİN AKPINAR’IN BABASI,MERHUM MÜLÜT BAYRAK’IN DAMADI,DEFTERDARLIKTAN EMEKLİ NACİYE BAYRAK,TARIM İL VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞAN HASAN BAYRAK’IN ENİŞTESİ,FİKRET AKPINAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN 11.30’DA KARTAL CADDESİ KÖY HİZMETLERİ BLOKLARINDAN ALINARAK BÜYÜK CAMİYE GETİRİLECEKTİR.ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇUKURBAĞ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA MERHUMA ALLAHTAN RAHMET,YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 • 04
  Aralık

  SAADET ÖZCAN

  SAADET ÖZCAN
  Vefat Tarihi 04/12/2019
  Defin Tarihi 04/12/2019
  Cenaze Namazı ÖĞLE NAMAZI
  Cami Adı DEMİRCİ KÖYÜ CAMİ
  Defin Yeri DEMİRCİ KÖYÜ
  Açıklama

  ARZUOĞULLARINDAN MERHUM HASAN ÖZCAN’IN EŞİ, EMEKLİ GARDİYAN HÜSEYİN ÖZCAN,SEHER KURT VE FAZİLET IŞIK’IN ANNELERİ,RIZA ÖZCAN VE RAMAZAN ÖZCAN’IN BABANNELERİ SAADET ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA DEMİRCİ KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.CENAZEYE GİDECEKLER İÇİN SAAT 11.30'DA İ’FAİYE YANINDAN ARAÇ KALKACAKTIR. BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET,YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 • 03
  Aralık

  HÜSEYİN ÖZALP

  HÜSEYİN ÖZALP
  Vefat Tarihi 03/12/2019
  Defin Tarihi 03/12/2019
  Cenaze Namazı ÖĞLE NAMAZI
  Cami Adı ÇİFTLİK KÖYÜ
  Defin Yeri ÇİFTLİK KÖYÜ
  Açıklama

  MERHUM TAHSİLDAR HASAN ÖZALP, ADVİYE ÖZALP’İN OĞLU, KIYMET ÖZALP’İN EŞİ, EMRAH ÖZALP, HAVVA ÇELİK, ŞÜKRİYE DAĞ VE FEVZİYE ÇAKAR’IN BABALARI, ÇİFTLİK KÖYÜNDE ATÖLYECİ HÜSEYİN ÖZALP VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇİFTLİK KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR. CENAZEYE GİDECEKLER İÇİN SAAT 11.00 DA İTFAİYE YANINDAN OTOBÜS KALKACAKTIR. BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

   

   

 • 03
  Aralık

  HEDİYE TAŞAR

  HEDİYE TAŞAR
  Vefat Tarihi 03/12/2019
  Defin Tarihi 03/12/2019
  Cenaze Namazı ÖĞLEN NAMAZI
  Cami Adı KILIÇLI KÖYÜ
  Defin Yeri KILIÇLI KÖYÜ YAKA MAHALLESİ
  Açıklama

  KILIÇLI KÖYÜ YAKA MAHALLESİNDEN YAŞAR TAŞAR’IN EŞİ,HEDİYE TAŞAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KILIÇLI KÖYÜ YAKA MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.CENAZEYE GİDECEKLER İÇİN SAAT 11’DE İTFAİYE YANINDAN ARAÇ KALKACAKTIR. BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA   MERHUME’YE ALLAH'TAN RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ. 

   

   

   

   

   

 • 02
  Aralık

  HAVVA KÜÇÜKÖZDEMİR

  HAVVA KÜÇÜKÖZDEMİR
  Vefat Tarihi 02/12/2019
  Defin Tarihi 02/12/2019
  Cenaze Namazı ÖĞLEN NAMAZI
  Cami Adı BÜYÜK CAMİ
  Defin Yeri BEKTAŞAĞA KÖYÜ AİLE MEZARLIĞI
  Açıklama

  BEKTAŞAĞA KÖYÜNDEN MERHUM SEFER KÜÇÜKÖZDEMİRİN EŞİ,SEVİNÇ KÜÇÜKÖZDEMİR,TEKELDEN EMEKLİ RAMAZAN KÜÇÜKÖZDEMİR VE NAGİHAN YILMAZ’IN ANNELERİ MUHARREM YILMAZIN KAYINVALİDESİ HAVVA KÜÇÜKÖZDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ADA MAHALLESİ KARTAL CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDEN SAAT 11:30 DA ALINARAK BÜYÜK CAMİYE GETİRİLECEKTİR.ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA BEKTAŞAĞA KÖYÜ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.CENAZEYE GİDECEKLER İÇİN BÜYÜK CAMİ YANINDAN ARAÇ KALKICAKTIR.

  BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZCA   MERHUME’YE ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

   

 • 30
  Kasım

  HAYRİ BALTACI

  HAYRİ BALTACI
  Vefat Tarihi 30/11/2019
  Defin Tarihi 30/11/2019
  Cenaze Namazı ÖĞLE NAMAZI
  Cami Adı BÜYÜK CAMİ
  Defin Yeri DİBEKLİ KÖYÜ TEPEKÖY MAHALLESİ AİLE MEZARLIĞI
  Açıklama

  EMEKLİ ÖĞRETMENLER SALİH BALTACI VE ŞAHİN BALTACININ KARDEŞİ, NECMETTİN ERBAKAN ANADOLU MESLEK LİSESİ MÜDÜR YARDIMCISI FATİH BALTACI,SİAD GENEL SEKRETERİ GAZETECİ BARBOROS BALTACI VE OKTAY BALTACININ BABALARI,MEVLUDE BALTACININ EŞİ,EMEKLİ ÖĞRETMEN HAYRİ BALTACI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN BÜYÜK CAMİDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA DİBEKLİ KÖYÜ TEPEKÖY MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR. CENAZEYE GİDECEKLER İÇİN BÜYÜK CAMİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.

 • 26
  Kasım

  RASİM KOÇ

  RASİM KOÇ
  Vefat Tarihi 26/11/2019
  Defin Tarihi 26/11/2019
  Cenaze Namazı ÖĞLEN NAMAZI
  Cami Adı ERFELEK CAMİ
  Defin Yeri ERFELEK HASANDERE AİLE MEZARLIĞI
  Açıklama

  İLİMİZ ERFELEK İLÇESİ HASANDERE KÖYÜ AŞAĞI KÖY MAHALLESİNDEN HALİL OĞLU RASİM KOÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BU GÜN ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

Copyrigt © 2018 SİNOP BELEDİYESİ